Dlaczego warto zostać częścią MORE Gruppa Sp. z o.o.?

Standardem MORE Gruppa Sp. z o.o. jest coraz rzadziej spotykane na rynku zatrudnienie pracowników od smaego początku w oparciu o umowę o pracę.

Jesteśmy elastyczni i otwarci na indywidualne potrzeby naszych pracowników oferując im również umowę-zlecenie, tudzież inną umowę cywilno-prawną.

MORE Gruppa Sp. z o.o. to innowacyjny system wynagradzania. Nasi pracownicy poza częścią stałą otrzymują atrakcyjne prowizje. System prowizyjny jest konkurencyjny oraz przejrzysty, co pozwala na osiąganie założonych celów, które m.in. pracownicy sami sobie wyznaczają.

Zarabiaj więcej niż inni, dzięki szerokiemu wachlarzowi innowacyjnych produktów najwyższej jakości.

MORE Gruppa Sp. z o.o. to elitarny zespół specjalistów. Zatrudniamy tylko doświadczone osoby z najlepszych instytucji finansowych oraz sprzedażowych w Polsce. Stawiamy na relacje z Klientem oraz
pracę zespołową - wszystko w trosce o najwyższą jakość świadczonych usług.

Działamy na terenie całej Polski


MORE Gruppa Sp. z o.o.
ul. Pileckiego 63
02-781 Warszawa
Tel.: +48 22 201 91 65
© 2014 Copyright MORE Gruppa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. rtm. W. Pileckiego 63, 02-781 Warszawa, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy, KRS 0000249350, NIP: 9482201143, kapitał zakładowy: 50.000,00 PLN. | Wszystkie prawa zastrzeżone