×

Zainteresowała Cię nasza oferta?

WYPEŁNIJ FORMULARZ!

Skontaktujemy się z Tobą!

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:

More Gruppa Sp. z o.o. informuje, iż jest administratorem podanych danych osobowych. More Gruppa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-781) przy ul. Rotmistrza Pileckiego 63, na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926, z późn. zm.) informuje, iż jest administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych. Dane te będą przetwarzane przez Spółkę w celu podjęcia przez Spółkę niezbędnych działań związanych z zawarciem i wykonaniem umowy, w związku z którą zostały przekazane, a także w celu marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług Spółki, a także produktów i usług podmiotów współpracujących ze Spółką. Spółka informuje o przysługującym Pani/Panu na podstawie art. 32 ustawy o ochronie danych osobowych prawie dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, jednakże ich podanie warunkuje wykonywanie umowy.
Rozwiń ▼

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez More Gruppa Sp. z o. o. w celu podjęcia przez Spółkę niezbędnych działań związanych z zawarciem i wykonaniem umowy, w związku z którą zostały przekazane.Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednakże ich podanie warunkuje wykonywanie umowy. Ponadto Spółka informuje o przysługującym Pani/Panu na podstawie art. 32 ustawy o ochronie danych osobowych prawie dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania. Administratorem danych osobowych jest More Gruppa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-781) przy ul. Rotmistrza Pileckiego 63.
Rozwiń ▼

Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych, podmiotom współpracującym ze Spółką w celach związanych z wykonywaniem umowy.Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych podmiotom współpracującym ze Spółką w celu przetwarzania ich przez te jednostki dla potrzeb zawierania i wykonania umów i dla celów marketingowych.
Rozwiń ▼

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu produktów i usług własnych oraz firm współpracujących z More Gruppa Sp. z o. o. i otrzymywanie od More Gruppa Sp. z o. o. oraz podmiotów współpracującym ze Spółką, drogą elektroniczną i drogą wiadomości smsowych informacji handlowych.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i otrzymywanie od More Gruppa Sp. z o. o. oraz podmiotów współpracującym ze Spółką za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej i drogą wiadomości smsowych informacji handlowych w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204, z późn. zm.). Wyrażam również zgodę na wykorzystywanie środków porozumiewania się na odległość w celu złożenia propozycji zawarcia umowy zgodnie z w/w ustawą. Do kontaktu wskazuję m. in. podany przeze mnie w formularzu kontaktowym i należący do mnie adres e-mail i numer telefonu komórkowego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Ponadto Spółka informuje o przysługującym Pani/Panu na podstawie art. 32 ustawy o ochronie danych osobowych prawie dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania. Administratorem danych osobowych jest More Gruppa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-781) przy ul. Rotmistrza Pileckiego 63.
Rozwiń▼

Finansowanie
Inwestycje
Technologie
Nasi ludzie

Dlaczego warto zostać częścią MORE Gruppa Sp. z o.o.?

Standardem MORE Gruppa Sp. z o.o. jest coraz rzadziej spotykane na rynku zatrudnienie pracowników od samego początku w oparciu o umowę o pracę.

Oferujemy innowacyjny system wynagradzania. Nasi pracownicy poza częścią stałą otrzymują atrakcyjne prowizje. System prowizyjny jest konkurencyjny oraz przejrzysty, co pozwala na osiąganie założonych celów, które m.in. pracownicy sami sobie wyznaczają.

Jesteśmy elitarnym zespołem specjalistów. Zatrudniamy tylko doświadczone osoby z najlepszych instytucji finansowych oraz sprzedażowych w Polsce. Stawiamy na relacje z Klientem oraz pracę zespołową - wszystko w trosce o najwyższą jakość świadczonych usług.

Jesteśmy elastyczni i otwarci na indywidualne potrzeby naszych pracowników oferując im inne formy zatrudnienia.

Zarabiaj więcej niż inni, dzięki szerokiemu wachlarzowi innowacyjnych produktów najwyższej jakości.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z działem HR More Gruppa: rekrutacja@gruppa-holding.com

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowiska:

 • Stażysta / stażystka w dziale administracji i customer service (Warszawa)
  Miejsce pracy: Warszawa

  Studencie, zacznij karierę już dziś!

  Praca z nami to niesamowita okazja do zdobycia cennego pierwszego doświadczenia, które w przyszłości może stać się przepustką do stałej współpracy. Jeśli nie boisz się nowych wyzwań, a dodatkowo jesteś pracowity i otwarty na naukę – dołącz do nas!

  Będziesz odpowiedzialny za:
  • wsparcie działu administracji
  • wsparcie działu baz danych
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych
  • wsparcie w bieżących sprawach związanych z obsługą klienta - pomoc przy sporządzaniu i obiegu dokumentów
  Współpracując z nami zyskasz:
  • cenne doświadczenie zawodowe w dynamicznie rozwijających się spółkach
  • miłą i partnerską atmosferę pracy w zgranym zespole profesjonalistów
  • możliwość zatrudnienia po odbyciu bezpłatnego stażu

  Jesteś zainteresowany? – nie zwlekaj! Wyślij swoje CV z informacją o preferowanym harmonogramie praktyk.

  Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: rekrutacja@gruppa-holding.com
 • Bankier Klienta Zamożnego i Private Banking (Warszawa, Poznań, Wrocław, Trójmiasto)
  Miejsce pracy: Warszawa, Poznań, Wrocław, Trójmiasto
  Nr Ref.: DPB/PL/0215

  Zakres odpowiedzialności:
  • Aktywne doradztwo oraz sprzedaż produktów inwestycyjnych dla Klientów
  • Budowanie i bieżąca kontrola portfeli inwestycyjnych
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami na najwyższym poziomie biznesowym
  • Współpraca z wewnętrznym działem wsparcia sprzedaży i operacji
  • Pozyskiwanie Klientów – samodzielna budowa portfela

  Gwarantujemy:
  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę w pełnym wymiarze
  • Konkurencyjne wynagrodzenie - podstawę plus system premiowy (za każdą zrealizowaną transakcję wypłacamy prowizję)
  • Osiągalne i niewygórowane plany miesięczne
  • Profesjonalne wsparcie asystentów sprzedaży w ramach umawiania spotkań z Klientami (baza wewnętrzna)
  • Dział operacji będący wsparciem w procesowaniu dokumentacji przy finalizacji transakcji
  • Pracę w dynamicznym zespole, niebanalnych ludzi, którzy wspólnie budują prężnie rozwijającą się firmę

  Wymagamy:
  • Minimum 2 lat doświadczenia w sprzedaży produktów inwestycyjnych – warunek konieczny
  • Doskonałej wiedzy na temat rynku finansowego
  • Doskonałych umiejętności komunikacyjnych i sprzedażowych potwierdzonych sukcesami
  • Wysokiego poziomu kultury biznesowej
  • Umiejętności analitycznego myślenia i analizy potrzeb Klientów firmy

  Gwarantujemy dyskrecję!
  Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/kandydatkami. Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres umieszczony poniżej, podając w temacie maila: Nr Ref.: DPBL/PL/0215 na adres rekrutacja@gruppa-holding.com

© 2015 MORE Gruppa Sp. z o.o.
z siedzibą w Warszawie


Zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy, KRS 0000249350, NIP: 9482201143, kapitał zakładowy: 50.000,00 PLN.

Wszystkie prawa zastrzeżone.

Działamy na terenie całej Polski!


Nasza siedziba
MORE Gruppa Sp. z o.o.
ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego 63
02-781 Warszawa
Tel.: +48 22 242 83 20